Ударен Винтоверт Milwaukee M12BID-202C / 4933441960
Купи сtbi bank logo
  • Макс. въртящ момент: 112 Nm
  • Брой на доставените батерии: 2
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 BID-202C
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 2.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Описание:
Високопроизводител ният компактен ударен винтоверт на Milwaukee е с дължина 165 мм. , което го прави идеален за работа в затворени пространства. REDLINK електроника за защита от претоварване в инструмента и пакета батерии осигурява най-добрата системна дълготрайност в клас. Метална скоростна кутия и зъбни предавки за по-голяма трайност и максимален въртящ момент. Оптимизирана дръжка за по-добър контрол и подобрено сцепление. Индивидуалното наблюдение на клетките на батериите оптимизира времето за работа на инструмента и осигурява дълготрайност за по-дълго време. LED светлина – добавя удобство на потребителя и осветление при ниски осветени работни условия. REDLITHIUM-ION комплект батерии осигурява превъзходна конструкция на пакета, електроника и ефективност без избледняване, за да осигурят повече време за работа и повече работа за живота на опаковката. Гъвкава батерия работи с всички батерии Milwaukee M12.
Техническа характеристика:
Доставено зарядно: 40 мин
Скорост на въздействие: 0 – 3 300 ipm
Макс. въртящ момент: 112 Nm
Брой на доставените батерии: 2
Капацитет на батерията: 2.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Ниво на звукова мощност: 108 dB (A)
Несигурност на нивото на звукова мощност: 3 dB (A)
Ниво на звуково налягане: 97 dB (A)
Вибрация (завинтване с винт): 12.9 m / s²
Вибрационна несигурност (завинтване с винт): 1,5 m / s²
Напрежение: 12 V
Тегло (с батерия): 1,0 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна тонколона Milwaukee M18SPEJSG2-0, Bluetooth, 18 V, 60 м, 4933493530
-11%