Milwaukee M12FRAIWF38-0 Ъглов ударен акумулаторен гайковерт 12V
Код: 4933471700
Номер в магазина: 236200
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: Li-Ion
  • Захват: 3/8″ квадрат с фрикционен пръстен
  • Макс. въртящ момент: 270 Nm
  • Макс. въртящ момент при разхлабване: 300 Nm
  • Брой степени: 4
Ударен акумулаторен гайковерт Milwaukee M12FRAIWF38-0
Описание:
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Макс. въртящ момент: 270 Nm
  • Брой степени: 4
  • Диаметър на болтовете: M16
  • Тегло: 1,27 кг
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Макс. въртящ момент (Nm)
Регулиране на обороти
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.