Milwaukee Комплект винтоверт и импакт драйв M18FPP2A3-502X M18FPD3, M18FID3
Код: 4933480873
В наличност
Номер в магазина: 238044
Купи сtbi bank logo
Комплект винтоверт и импакт драйв MILWAUKEE M18FPP2A3-502X включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0,158 Nm, Безчетков
Предимства:
  • Осигурява висока производителност, благодарение на 158Nm въртящ момент;
  • 13мм безключов патронник осигурява бързата смяна на инструментите;
  • С ярка LED работна светлина за по-прецизна работа и индикатор за нивото на батерията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Автоматично спиране: Да
  • LED светлина: Да
  • Дължина на инструмента: 175 мм
  • Тегло 1,7кг
2. Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18FID3-0
Предимства:
  •  Висока енергийна ефективност при натоварване, благодарение на безчетковият двигател и с изключителен въртящ момент от 226 Nm;
  • Изключително компактен дизайн, обща дължина от само 113 мм за достъп до тесни пространства;
  • ¼″Шестостен патронник за бърза и лесна смяна на накрайниците;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/4″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Скорост на удара: 1400/3600/4400/0-4400 ipm
  • Макс. Диаметър на болта: M16
  • Скорост на празен ход: 1750/3000/3900/0-3900rpm
  • Дължина: 113 мм
  • Тегло: 1 кг
3. Акумулаторна Батерия Milwaukee M18B5 / 5.0AH REDLITHIUM-ION™ – 2бр
4. Бързо Зарядно Устройство Milwaukee M12-18 FC – 1бр
5. Куфар HD – 1 бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт DeWALT DCF897NT, 1627Nm, 18V, 3/4 "
-21%