Milwaukee M18FID3-0 Акумулаторен безчетков ударен винтоверт 18 V ,226 Nm
Код: 4933498061
Номер в магазина: 238856
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 226 Nm;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/4″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Скорост на удара: 1400/3600/4400/0-4400 ipm
  • Макс. Диаметър на болта: M16
  • Скорост на празен ход: 1750/3000/3900/0-3900rpm
  • Дължина: 113 мм
  • Тегло: 1 кг
Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18FID3-0
Описание:
Milwaukee M18FID3-0 Акумулаторен безчетков ударен винтоверт предлага висока енергийна ефективност при натоварване, благодарение на безчетковият двигател и с изключителен въртящ момент от 226 Nm. Изключително компактен дизайн, обща дължина от само 113 мм за достъп до тесни пространства. DRIVE CONTROL позволява на потребителя да премине към четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да увеличи максимално гъвкавостта на приложението. Мониторингът на отделните батерийни клетки оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дългосрочна издръжливост на пакета. ¼″Шестостен патронник за бърза и лесна смяна на накрайниците
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: 1/4″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Макс. Диаметър на болта: M16
  • Дължина: 113 мм
  • Тегло: 1 кг
Допълнителни функции
Функции
Регулиране на обороти
В комплект с
1 отзив за Milwaukee M18FID3-0 Акумулаторен безчетков ударен винтоверт 18 V ,226 Nm
    Доволни сме от марката
Добавяне на отзив
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ударен винтоверт DeWalt DCD1007NT, 18V, 169Nm
-16%
Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP108VCIDBO, 10.8 V, 120Nm, 1/4"
-17%