Aкумулаторен винтоверт Milwaukee M18ONEID2-0, ¼″ Hex, 18V, 226 nm, Безчетков, ONE-KEY, Импакт
Код: M18ONEID2-0
327.23  / 640.01 лв.
Номер в магазина: 222084
Купи сtbi bank logo
  • По-висока енергийна ефективност при натоварване – отличен въртящ момент от 226 Nm
  • Изключително компактен дизайн – обща дължина от само 117 мм за достъп до тесни пространства
Винтоверта M18ONEID2-0 разполага с ONE-KEY ™ функцията за инвентаризация за изцяло управление на съоръженията от оборудване. По-висока енергийна ефективност при натоварване с въртящият момент от 226 Nm. По-бърза скорост на въртене е предишен модел – до 3600 об / мин и 4300 ipm. Изключително компактен дизайн – обща дължина само 117 мм за достъп до тесни пространства. Свържете се с Bluetooth® с ONE-KEY ™ . Конфигурирайте с всяко приложение, избирайте най-добрите неща на инструментите за повторна точност. Контролирайте скоростта, върнете текущия момент, стартовете и крайните скорости и LED. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.
Доставя се без батерии, зарядно и куфар!
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V
  • Безчетков мотор: Да
  • ONE-KEY технология: Да
  • Тип патронник: 1/4″ шестостенна
  • Скорост на въздействие: 1200/3400/4300/0-4300(ipm)
  • Макс. диаметър на болта: M16
  • Макс. въртящ момент (Nm): 119/176 / 226 / 0-226
  • Измервано ниво на звукова мощност (dB (A)): 107,75
  • Измервана несигурност на звуковата сила (dB (A)): 3
  • Ниво на звуковото налягане (dB (A)): 96.75
  • Дължина: 117 мм.
  • Тегло: 1 кг.
  • Тегло с батерия: M18 B5 1.7 кг.
Окомлектовка:
  • Винтоверт M18ONEID2
Вижте машини Milwaukee цени!
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1 кг
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект акумулаторна тресчотка Milwaukee M12FIR12-0+M12B2, 12 V, 81 Nm
-38%