Ударен безчетков винтоверт с приставки Milwaukee M12FPDX-202X, 12 V, 4933464136
Код: 4933464136
Номер в магазина: 212798
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 40 min
  • Механични скорости: 2
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 450 min-1
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1700 min-1
  • Бързостягащ патронник: 1.5 – 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 35 mm
  • Удари в минута на I-ва скорост: 0 – 6750 min-1
  • Удари в минута на II-ра скорост: 0 – 25500 min-1
  • Максимален въртящ момент: 44 Nm
Акумулаторен ударен винтоверт с приставки Milwaukee M12 FPDX-202X
Описание:
Ударен безчетков винтоверт с приставки Milwaukee M12FPDX-202X е високопроизводителен компактен инструмент, предлагащ максимален въртящ момент от 44 Nm, което го прави отличен избор за разнообразни задачи. Оборудван е с безчетков мотор POWERSTATE, който осигурява висока мощност и ефективност, удължавайки живота на инструмента и повишавайки неговата производителност. Винтовертът разполага със сменяема система на патронника, което го прави подходящ за множество приложения. Благодарение на интелигентната електроника REDLINK PLUS, инструментът и батерията са защитени от претоварване, като същевременно осигурява отлична работа дори при интензивно натоварване. Моделът е снабден с бързостягащ патронник с обхват 1.5 – 13 мм, две скорости, достигащи до 1700 оборота в минута, и вградено LED осветление, което осветява работната зона за по-добра видимост. Съвместим с всички батерии MILWAUKEE M12, този винтоверт е надежден и удобен инструмент за професионална работа.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 40 min
  • Механични скорости: 2
  • Осветление: LED
  • Шум: 89 dB
  • Тегло: 1.2 kg
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 12V, 2.0Ah  (M12 B2)
  • 1 х Зарядно устройство (C12 C)
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.