Ударен Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18BPD-202C, 18 V, 4933443515
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 40 min
  • Механични скорости: 2
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 450 min-1
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1800 min-1
  • Бързостягащ патронник: 1.5 – 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 38 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 16 mm
  • Удари в минута: 0 – 28800 min-1
  • Степени на въртящия момент: 18 + 1
  • Максимален въртящ момент: 50 Nm
Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18 BPD-202C
Описание:
Ударен Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18BPD-202C е специално проектиран за работа в тесни пространства, благодарение на компактния си дизайн с дължина от само 198 мм. Оборудван с високопроизводителен 4-полюсен двигател, този инструмент осигурява максимална мощност, като същевременно поддържа ниско тегло, което го прави лесен за работа. Системата за електронна защита REDLINK гарантира безопасността на инструмента и батерията, предпазвайки ги от претоварване и прегряване. Изцяло металната редукторна кутия на M18 BPD осигурява максимална производителност и дълготрайност, докато 13-милиметровият метален патронник позволява бърза и лесна смяна на накрайниците с сигурно задържане. С 18-степенната настройка на въртящия момент, инструментът предлага гъвкавост при работа с различни материали, а индивидуалният мониторинг на клетките на батерията оптимизира работното време и удължава живота на батерията. Винтовертът също е оборудван с индикатор за нивото на зареждане на батерията и LED светлина за по-добра видимост при слабо осветление. Батерията REDLITHIUM осигурява по-дълго време за работа, подобрена издръжливост и без загуба на мощност, гарантирайки оптимална производителност и по-дълъг експлоатационен срок.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 40 min
  • Механични скорости: 2
  • Осветление: LED
  • Шум: 95.7 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 198 х – х – mm
  • Тегло: 1.9 kg
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 18V, 2.0Ah  (M18 B2)
  • 1 х Зарядно устройство  (M12-18 C)
  • 1 х Кука за колан
  • 1 х Държач за битове
  • 1 х Куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.