Комплект винтоверт и перфоратор Milwaukee M12PP2B-602X, 12V
Купи сtbi bank logo
Комплектът включва:
  • Машина: Акумулаторен безчетков винтоверт Milwaukee M12 FDD-0, 12 V, 44 Nm;
  • Машина: Акумулаторен перфоратор Milwaukee M12CH-0, безчетков 12V, 1.1 J, 50 Nm;
  • Акумулаторни батерии Milwaukee M12B6 – (12V/6.0 Ah): 2 бр.;
  • Зарядно устройство Milwaukee C12 С: 1 бр.;
  • Пластмасов куфар Milwaukee HD Box: 1 бр.
1. Акумулаторен безчетков винтоверт Milwaukee M12 FDD-0, 12 V, 44 Nm
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Обхват на патронника: 13 мм;
  • Максимален въртящ момент: 44 Nm;
  • Брой скорости: 2;
  • Обороти на празен ход: 0-450/0-1700 min-1;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 35 мм;
  • Тегло: 1.5 кг.
2. Акумулаторен перфоратор Milwaukee M12CH-0, безчетков 12V, 1.1 J, 50 Nm
  • Напрежение: 12V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Tип захват: SDS-Plus;
  • Сила на удар: 1.1 J;
  • Честота на удар: 0 – 6575 min – 1;
  • Максимален диаметър на болта: M14
  • Максимален въртящ момент: 50 Nm;
  • Максимално пробиване на стомана: 10 мм;
  • Вибрации: 4.4 m/s²;
  • Звукова мощност: 95.7 dB;
  • Тегло: 2 кг.
3. Акумулаторни батерии Milwaukee M12B6, 12V, 6.0 Ah
  • Напрежение: 12V;
  • Капацитет на батерията: 6.0 Ah;
  • LED индикатор: Да;
4. Зарядно устройство Milwaukee C12 С, 12V, Li-ion
  • Диапазон на зареждане: 12 V;
  • Време за зареждане: 30 min (1.5Ah), 40 min (2.0Ah), 60 min (3.0Ah), 80 min (4.0Ah);
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен саблен трион Metabo ASE 18 LTX, 602269850, 18 V, 30 мм
-35%
Акумулаторен саблен трион Metabo ASE 18 LTX, 602269850, 18 V...
Диамантен диск за бетон METABO SP-UT, 628554000, 230 х 22.23 мм
-41%
Предпазна маска Milwaukee 4932478548, FFP2 с клапан
-87%