Комплект машини – КИТ Milwaukee M18FPP4A-503P / 4933471148
Купи сtbi bank logo
  • M18 FPD – ударна тренировка M18 FUEL ™
  • M18 CHX – M18 FUEL ™ SDS плюс чук
  • M18 CAG125XPDB – M18 FUEL 12 5mm ъглошлайф
  • Milwaukee® TICK – Bluetooth® проследяващ модул
  • PACKOUT ™ количка за колички
Производител: Milwaukee
Moдел: M18 FPP4A-503P
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Комплектът включва:
PACKOUT ™ количка за колички
M12-18FC зарядно
Капацитет на батерията (Ah) 5.0
Вид батерия Литиево-йонна
Брой на достатъчни батерии 3
Напрежение (V) 18
Акумулаторен ударен винтоверт Милуоки M18FPD2:
Макс. диаметър на пробиване в стомана: 16 мм
Макс. диаметър на пробиване в дърво: 89 мм
Капацит на батерията: 5,0 Ah, Li-ion, 18 V
Патронник: 13 мм
Време за минута: 0 – 32 000 bpm
Въртящ момент: 135 Nm
Тегло (вкл.батерии): 2,2 кг
Безчетков гайковерт Milwaukee M18 FIWF12, 1/2 „:
Въртящ момент: 40/120/300/120 Nm
Акумулаторен ъглошлайф Милуоки M18CAG125XPDB:
Дълбочина на рязане: 33 мм
Диаметър на режещия диск: 125 мм
Шпиндел: M14
Тегло (вкл.батерии): 2,2 кг
Акумулаторен перфоратор M18CHX:
Максимален диаметър в дърво 30 мм
Максимален диаметър в бетон 26 мм
Макс. скорост на удар: 0 – 4 900 bpm
Енергия на удара: 2.5 J
Диаметър на патронника: 54 мм
Оптимизиран капацитет на пробиване (бетон): 6 – 20 мм
M12 ™ – БЪРЗО ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО M18 ™ – M12-18 FC:
M18 ™ 5.0 AH БАТЕРИЯ – M18 B5:
PACKOUT  Куфар – PACKOUT™ TROLLEY BOX:
Капацитет на тегло 113 кг.
Индустриална удължителна дръжка. Големи ø 228 мм всички теренни колела. IP65 запечатайте метеорологична плоскост за предпазване от дъжд и от плочки на площ. Метални подсилени ъгли. Метална подсилена заключваща точка.