Комплект машини – КИТ Milwaukee M18FPP2A2-502X / 4933464268
Купи сtbi bank logo
  • Инструмент 1 M18 FPD2 – ударна тренировка M18 FUEL ™
  • Инструмент 2 M18 FID2 – M18 FUEL ™ ¼ ″
Производител: Milwaukee
Moдел: M18 FPP2A2-502X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Комплектът включва:
M12-18 FC – Бързо зарядно устройство
Капацитет на батерията (Ah) 5.0
Вид батерия Литиево-йонна
Прилага се зарядно 59 мин
Брой на достатъчни батерии 2
Напрежение (V) 18
M18 FPD2 – Пробивен винтоверт:
Безчетков двигател POWERSTATE ™ за тежко приложение под товар. По-висока енергийна ефективност при натоварване – изключителен въртящ момент от 135 Nm. Изключително компактен дизайн с дължина 175 мм за достъп в тесни пространства. Усъвършенстван патрон за тежък режим, осигуряващ повишено сцепление на бита.  Интелигентната система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване. REDLITHIUM ™ -ION акумулаторен пакет осигурява превъзходна конструкция на опаковката, електроника и производителност без избледняване, за да осигури повече време за работа и повече работа през живота на опаковката. Индивидуалният мониторинг на клетките на акумулатора оптимизира времето за работа на инструмента и гарантира дълготрайността на пакета. Манометърът на горивото за батерията показва оставащото зареждане. 40 процента по-ярка LED осветеност на работното пространство – спрямо предишния модел. Всички метални обратими щипки за колани, за да окачите инструмента си бързо и лесно. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™.
M18 FID2 –  1/4” шестоъгълен винтоверт:
По-висока енергийна ефективност при натоварване – проверете въртящия момент от 226 Nm. По-бърза скорост на шофиране е предишен модел – до 3600 об / мин и 4300 ipm. Изключително компактен дизайн – обща дължина само 117 мм за достъп до тесни пространства. За да превключите в четири различни точки на скоростта и да се върнете към момента, за да увеличите максимално ниво на приложение:
Режим 1 за прецизна работа.
M12 ™ – БЪРЗО ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО M18 ™ – M12-18 FC:
M18 ™ 5.0 AH БАТЕРИЯ – M18 B5:
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен такер за бетон Bosch GNB 18V-38, 18 V, 13 - 38 мм, 4 Ah, 06019L7002
-22%
Акумулаторен такер за бетон Bosch GNB 18V-38, 18 V, 13...
Акумулаторни батериии Makita BL1860B 2 броя, 18V, 6Ah
-54%