Комплект акумулаторни машини Sealey CP108VCOMBO8, 10.8V НЕ СЕ ПРЕДЛАГА
Код: CP108VCOMBO8
Изчерпан
Sealey CP108VCOMBO8 включва:
  • Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP108VDDBO
  • Акумулаторен мултиинструмент Sealey CP108VMTBO
  • Акумулаторен саблен трион Sealey CP108VRSBO
  • Акумулаторен импакт драйв Sealey CP108VCIWBO
  • Акумулаторен циркулярен трион Sealey CP108VCSBO
  • Акумулаторна батерия Sealey CP108VBP, 2 Ah: 1 бр
  • Акумулаторна батерия Sealey CP108VBP4, 4 Ah: 1 бр
  • Зарядно устройство Sealey CP108VMC: 1 бр
  • Чанта за съхранение Sealey CP1200CB: 1 бр
1. Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP108VDDBO
Предимства:
  • Част от серията SV10.8, идеален за бързо и лесно извършване на ежедневни задачи
  • Компактен, лек акумулаторен винтоверт с ударна функция.
  • Удобен корпус с мека дръжка за намаляване на вибрациите.
  • 2 променливи скорости и функция за заключване, която дава повече контрол по време на работа.
  • Интегриран LED индикатор за нивото на батерията.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Обороти на празен ход: 0-400/0-1300 об./мин
  • Честота на удара: 0-6000/0-19500 уд./мин
  • Максимален въртящ момент: 28 Nm
  • Размер на патронника: 10 мм
  • Макс. пробиване в дърво: 20 мм
  • Макс. пробиване в стомана: 8 мм
  • Тегло: 0,85 кг
2. Акумулаторен мултиинструмент Sealey CP108VMTBO
Предимства:
  • Лек и компактен инструмент с мека дръжка, намаляваща вибрациите
  • Идеален за шлайфане, изстъргване и рязане на различни материали
  • 6-скоростни настройки за по-голям контрол, както и система за лесно монтиране на приставките
  • Включва шлифовъчна хартия, подложка, скрепер и режещо острие
Технически характеристики:
  • Напрежение: 10.8 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Тегло: 0,98 кг
3. Акумулаторен саблен трион Sealey CP108VRSBO
  • Лек и компактен, подходящ за рязане на дърво и меки метали
  • Вградена система за бърза смяна на острието и предпазител
  • Заключващ бутон за допълнителна сигурност
  • Напрежение: 10.8 V
  • Максимална дълбочина на рязане:
    • Дърво: 80 мм
    • Метал: 3 мм
  • Дължина на удара: 20 мм
  • Тегло: 1,02 кг
4. Акумулаторен импакт драйв Sealey CP108VCIWBO
  • Компактен, лек акумулаторен ударен гайковерт.
  • Здрав корпус с мека дръжка за намаляване на вибрациите.
  • Размер на захвата: 3/8″
  • Максимален въртящ момент: 220 Nm
  • Макс. въртящ момент на затягане: 155Nm