Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP7A-503B, 18V
Купи сtbi bank logo
Комплекта включва:
  • Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18 FPD2;
  • Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 FID2 ;
  • Акумулаторен ъглошлайф с плъзгач Milwaukee M18 FSAG115X;
  • Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M18 FH;
  • Акумулаторен мултиинструмент Milwaukee M18 FMT;
  • Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18CCS55;
  • Акумулаторен LED Фенер Milwaukee M18 TLED;
  • 3 бр. Акумулаторни батерии Milwaukee M18B5 (5Ah/18V);
  • Бързо зарядно устройство Milwaukee M12-18 FC;
  • Сак за съхранение и транспортиране Milwaukee Heavy Duty.
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP7A-503B
1. Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 FPD2, безчетков 18V, 135 Nm
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: Li-Ion;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Режим на ударно пробиване: ДА;
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 550/ 2000 min – 1;
  • Удари в минута: 0 – 32 000 min – 1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 65 мм;
  • Въртящ момент: 135 Nm;
  • Брой скорости: 2;
  • Съвместим с всички батерии MILWAUKEE® M18™;
  • Тегло: 3 кг.
2. Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 FID2, безчетков 18V, 226Nm, Impact Driver
  • Напрежение: 18 V;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Брой скорости: 4;
  • Максимален диаметър на болта: M16;
  • Максимален въртящ момент: 226 Nm;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 16 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 89 мм;
  • Тип захват: 1/4″
  • Тегло: 3.5 кг.
3. Акумулаторен ъглошлайф с плъзгач Milwaukee M18 FSAG115X, безчетков 18V, 115 мм
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип двигател: безчетков;
  • Диаметър на диска: 115 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 28 мм;
  • Защита от удар: ДА;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Тегло: 2.7 кг.
4. Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18FH, безчетков 18V, 26 мм
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • Диаметър на гърлото на патронника: 46 мм;
  • Енергия на удара: 2,5 J;
  • Макс. пробиване (бетон): 26 мм;
  • Макс. честота на удара: 0 – 4800 bpm;
  • Скорост на празен ход: 0 – 1330 rpm;
  • Тегло: 2,9 кг.
5. Акумулаторен мултиинструмент Milwaukee M18FMT, безчетков 18V
  • Напрежение: 18 V;
  • Ъгъл на трептене наляво/надясно: 2,1 °;
6. Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18CCS55, безчетков, 18V, 165 мм
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: RED Li-ion;
  • Двигател: безчетков;
  • Диаметър на острието (мм): 165 мм;
  • Размер на отвора (mm): 15.87 мм;
  • Макс. дълбочина на рязане 45 ° (мм): 41 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане 90 ° (мм): 55 мм;
  • Ниво на звукова мощност (dB (A)): 91.8;
  • Защита от претоварване: Да;
  • Тегло: 3.2 кг.
7. Акумулаторен LED Фенер Milwaukee M18 TLED с чупеща се глава, 18V, 120lm
  • Напрежение: 18 V;
  • LED светлина: 120 lm;
  • Клас на защита: IP54;
  • Въртяща се глава: до 135°;
8. Аумулаторни батерии Milwaukee M18 HB5 (5 Ah), 18V, Li-ion
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: 5 Ah;
  • Тегло: 1 кг.
9. Зарядно устройство Milwaukee Milwaukee M12-M18FC , Li-ion
  • Диапазон на зареждане: 12 V – 18 V;
  • Подходящо за зареждане на батерии M12™ 2.0 / 3.0 / 4.0 и 6.0Ah;
  • Подходящо за зареждане на батерии M18™ 2.0 / 4.0 / 5,0 / 6.0 и 9.0Ah
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло21 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Капацитет батерия (Ah)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.