Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP5C-555P M18 set
Код: 4933481016
1,634.60  / 3,197.00 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
  • Безчетков гайковерт Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0
  • Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAG125X-0 – M18 FUEL™
  • Акумулаторен такаламит Milwaukee M18 GG-0
  • Радио – тонколона Milwaukee M12RCDAB+-0 Solo Bluetooth / CHARGER
  • Акумулаторен челник Milwaukee L4 HL-VIS-301
  • 5,0-Ah-батерия Milwaukee M18 B5 – M18™ – 2бр
  • 5,5-Ah Батерия Milwaukee M18 HB5.5 – M18™ HIGH OUTPUT – 1бр
  • 4,0-Ah Батерия Milwaukee M12 B4 – M12 – 1бр
  • Бързо зарядно устройство M12-18 FC
  • Кош за количка PACKOUT™
  • Първокласна предупредителна защитна жилетка, жълт размер L/XL (4932471896) – 1бр
  • Hi-Vis предпазни ръкавици клас 5/E размер 10/XL (4932479934) – 1бр
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP5C-555P включва:
1. Безчетков гайковерт Milwaukee M18 ONEFHIWF34-0
Предимства:
  • Вградено LED осветление и кука за окачване на колан;
Техническа характеристика:
  • Производител: Milwaukee
  • Moдел:M18 ONEFHIWF34-0
  • Напрежение: 18V
  • Мах въртящ момент: 702/1 138/1 898 Nm
  • Мах затягащ момент: 2 034 Nm
  • Захват: 3/4″ с пръстен
  • Тегло: 3,5 кг
2. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAG125X-0 – M18 FUEL™
Предимства:
  • Антивибрационна странична ръкохватка;
  • Функцияза предпазване от неволно включване;
  • Гъвкава батерийнасистема: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™;
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1;
  • Диаметър на колелото: 125 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Защита от удар: да;
  • Тегло: 2.7 кг.
3. Акумулаторен такаламит Milwaukee M18 GG-0
  • Мощен 18V мотор осигурява над 690 бара макс. работно налягане
  • Електрониката за защита от претоварване REDLINK ™ в инструмента и батерията
  • Изключително дълго време на работа – до 7 касети за зареждане с една батерия
  • Добър баланс на дръжката и ергономичност – само 355 мм дължина и 3,9 кг
  • Вентил за обезвъздушаване – грунтов механизъм за бърз поток
  • Трипосочно зареждане – насипно, патронно и смукателно
  • Капацитет 400 ml патрон, 473 ml насипно състояние
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тегло: 3,9кг
4. Радио – тонколона Milwaukee M12RCDAB+-0 Solo Bluetooth / CHARGER
  • Произвеждащo богат и плътен звук за големи закрити или открити пространства
  • Захранва се от батерии MILWAUKEE® M12™ или щепсел
  • Напрежение: 12V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Степен на устойчивост на прах и вода: IP54;
  • USB порт: Да;
  • Bluetooth версия: 5.0;
  • Ниво на звукова мощност, dB (A): 85;
  • Мрежово напрежение V: 220-240;
  • Честотен диапазон AM, kHz: 522 – 1620;
  • Честотен диапазон FM, MHz: 87.5 – 108;
  • Тегло: 1.9 кг.
5. Акумулаторен челник Milwaukee L4 HL-VIS-301
  • IP53 устойчив на вода и прах и може да издържи на падане от до 2 m
Техничски характеристики:
  • Напрежение: 4.0 V