Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP3T2-554P M18 set
Код: 4933481020
1,124.33  / 2,199.00 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP3T2-554P включва:
1.Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FMTIW2F12-0
Предимства:
  • Гайковертът е с компактен дизайн с обща дължина от само 152 мм е идеален за приложения в тесни пространства
  •  Автоматичното изключване предотвратява използването на въртящ момент по-голям от 47 Nm за ръчно затягане, за да се предотврати прекомерно затягане
  •  Гъвкавата система за захранване позволява работата с всички батерии от серията Milwaukee M18 ™
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 745 Nm;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1200 min – 1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1950 min – 1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2575 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1325 min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 900 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2100 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3100 min-1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 2.3 кг.
2. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAG125X-0 – M18 FUEL™
Предимства:
  • Антивибрационна странична ръкохватка;
  • Функцияза предпазване от неволно включване;
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Двигател безчетков: да;
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1;
  • Диаметър на колелото: 125 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Защита от удар: да;
  • Тегло: 2.7 кг.
3.  Лампа акумулаторна M12 PAL – M12™ – 1бр
4. 5,0-Ah-батерия Milwaukee M18 B5 – M18™ – 2бр
5. 5,5-Ah Батерия Milwaukee M18 HB5.5 – M18™ HIGH OUTPUT – 1бр
6.  2,0-Ah Батерия Milwaukee M12 B2 – M12™ – 1бр
7.  Бързо зарядно устройство M12-18 FC  – 1бр
8.  PACKOUT™ куфар – 2бр
10. Сигнална жилетка Milwaukee 4932471890 L/XL
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Верижен трион - резачка DeWALT DCM565N 18V, 30 см, ВТОРА УПОТРЕБА
-14%
Акумулаторен Ударен Винтоверт Milwaukee M18BPD-0, 60Nm, ВТОРА УПОТРЕБА
-45%