Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP2AY-553P M18 set
Купи сtbi bank logo
  • Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18 FHX-0
  • Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAG125X-0 – M18 FUEL™
  • 5,0-Ah-батерия Milwaukee M18 B5 – M18™ – 2бр
  • 5,5-Ah Батерия Milwaukee M18 HB5.5 – M18™ HIGH OUTPUT – 1бр
  • Бързо зарядно устройство M12-18 FC
  • PACKOUT™ калъфа – 2бр
  • Aнтифони (4932478135) – 1бр;
  • Първокласна предупредителна защитна жилетка, жълт размер L/XL (4932471896) – 1бр
  • FFP2 респираторна маска за еднократна употреба (4932478548) с клапан – 10бр
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M18FPP2AY-553P включва:
1.Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18 FHX-0
Предимства:
  • Сменяем безключов патронник за гладки свредла;
  • Работи с всички батерии Milwaukee® M18 ™ REDLITHIUM-ION ™;
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Захват: SDS Plus;
  • Енергия на удара: 2.5 J;
  • Максимално свредло в бетон: 26 мм;
  • Tегло: 3,2 кг
2. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAG125X-0 – M18 FUEL™
Предимства:
  • Антивибрационна странична ръкохватка;
  • Функцияза предпазване от неволно включване;
  • Гъвкава батерийнасистема: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18 ™;
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1;
  • Диаметър на колелото: 125 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм;