Комплект акумулаторни машини Milwaukee M12FPP4A2-423B / 12V set
Купи сtbi bank logo
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M12FPP4A2-423B включва:
1. Акумулаторен перфоратор Milwaukee M12 CH-0
Предимства:
  •  Първият безчетков POWERSTATE ™  перфоратор осигуряващ 1.1J;
  • Превъзходно съотношение мощност / тегло в своя клас;
  • Работа в 2 режима: въртене и въртене с удар;
  • Оптимално пробиване в бетон 6 – 10 мм (максимум 13 мм);
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12V
  • Захват: SDS Plus
  • Енергия на удара: 1.1 J
  • Максимално свредло в бетон: 13 мм
  • Tегло: 1,9 кг
2. Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M12 FPD2-0
Предимства:
  • Безчетков двигател POWERSTATE ™ осигуряващ повече мощност в по-компактен размер;
  • Ярко LED осветление на работното пространство;
  • Работи с всички батерии Milwaukee® M12
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм
  • Макс. пробиване (дърво): 35 мм
  • Макс. завинтване (винтове за дърво без предварително пробиване): 8 мм
  • Макс. ударна скорост (предавка 1): 0 – 6 750 bpm
  • Макс. ударна скорост (предавка 2): 0 – 25 500 bpm
  • Макс. въртящ момент: 44 Nm
  • Ниво на звукова мощност: 100 dB (A)
  • Тегло: 1,5 кг
3.  Акумулаторен мултишлайф Milwaukee M12 FCOT-0
  •  Оптимизиран ергономичен дизайн за най-добър контрол и използване с една ръка;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Размер на отвора: 10 мм
  • Дълбочина на рязане: 16,3 мм
  • Ширина на рязане: мин. 1 мм / макс. 3,2 мм
  • Диаметър на диска: 76 мм
  • Тегло: 1,1 кг
4. Радио – тонколона Milwaukee M12 RCDAB+-0
  •  Произвеждащo богат и плътен звук за големи закрити или открити пространства;
  • Възпроизвежда музика на разстояние до 30 м от вашия смартфон, компютър или таблет;
  • IP54 в режим на батерия;
  • Напрежение: 12V;
  • USB порт: Да;
  • Bluetooth версия: 5.0;
  • Ниво на звукова мощност, dB (A): 85;
  • Мрежово напрежение V: 220-240;
  • Честотен диапазон AM, kHz: 522 – 1620;
  • Честотен диапазон FM, MHz: 87.5 – 108;
  • Тегло: 1.9 кг.
5.  Акумулаторна батерия Milwaukee M12 B4 4,0 Ah – 1бр;
6.  Акумулаторна батерия Milwaukee M12 B2 2,0 Ah – 2бр;
7. Бързо зарядно устройсво Milwaukee M12-18FC – 1бр;
8. Транспортна чанта рамер М – 1бр;
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло7 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.