Комплект акумулаторни машини Milwaukee M12FPP2BN-423B M12 set
Код: 4933481026
507.71  / 992.99 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
  • 1бр – Безчетков гайковерт Milwaukee M12 FIWF12-0, 1/2″, 339 Nm
  • 1бр – Акумулаторен компресор за гуми M12 BI-0 – M12 FUEL™
  •  1бр – Акумулаторна батерия 2,0-Ah Milwaukee M12 B2 – M12™;
  • 2бр – Акумулаторна батерия 4,0-Ah MilwaukeeM12 B4 – M12™;
  • 1бр – Зарядно устройство C12C – C12;
  • 1бр – Комплект автомобилни гнезда;
Комплект акумулаторни машини Milwaukee M12FPP2BN-423B включва:
Предимства:
  •  По-добър достъп в тесни пространства с обща дължина само 124.5 мм;
  • Индивидуалното наблюдение на клетките на батериите оптимизира времето за работа на инструмента;
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: 2.0, 3.0, 4.0, 6.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 40, 70, 80, 130 min (C12 C)
  • Механични скорости: 4
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1200 min-1
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1800 min-1
  • Обороти на празен ход III-ра скорост: 0 – 2700 min-1
  • Обороти на празен ход IV-ра скорост: 0 – 2700 min-1
  • Удари на празен ход I-ва скорост: 0 – 1100 min-1
  • Удари на празен ход II-ра скорост: 0 – 2100 min-1
  • Удари на празен ход III-ра скорост: 0 – 3200 min-1
  • Удари на празен ход IV-ра скорост: – min-1
  • Размер на захвата: 1/2″ квадрат
  • Размер на винтовете: M16
  • Максимален въртящ момент: 339 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 96.69 dB
  • Тегло: 1.1 kg (с батерия)
2. Акумулаторен компресор за гуми M12 BI-0 – M12 FUEL™
Предимства:
  • Осигурява бързо, точно, лесно помпане на гуми на автомобили и лекотоварни камиони;
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V;
  • Дължина на маркуча: 660 мм
  • Максимално налягане: 8,27 bar / 120 PSI
  • работен цикъл 10 минути работа;
  • 10 минути време за почивка
  • Точност на рекламата: 3%
  • Дължина: 290 мм
  • Тегло: 1,88кг.
3.  Акумулаторна батерия 2,0-Ah Milwaukee M12 B2 – M12™ – 1бр;
4. Акумулаторна батерия 4,0-Ah MilwaukeeM12 B4 – M12™ – 2бр;
5.  Зарядно устройство C12C – C12 – 1бр;
6. Вложки – 1бр;
7. Транспортна чанта размер М – 1бр;
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло5 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен прободен трион Milwaukee M18 FJS-0X, 18 V, 25 мм
-36%