Комплект акумулаторни безчеткови машини Makita – DK0125G301 / 40V max – XGT
Код: DK0125G301
Номер в магазина: 235304
Купи сtbi bank logo
Комплект акумулаторни безчеткови машини Makita DK0125G301 включва:
1. Акумулаторен безчетков винтоверт MAKITA, DF001GZ, XGT, 40V, 140Nm
Предимства:
  • Безчетков  BLDC двигател, който не се нуждае от техническа поддръжка, от новата серия инструменти, батерии и зарядни устройства XGT с 40V система;
  • Възможност за регулиране на оборотите в две степени на скорост;
  • Максималния диаметър на пробиване е както следва: в стомана до 20 мм и  в дърво до 76 мм;
  • Уредът е подходящ за продължителна работа
Технически характеристики:
  • Напрежени: 40 V;
  • Тип бтерия: Li-Ion;
  • Скорости: 2;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 650 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2600 min-1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 20 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 76 мм;
  • Максимален въртящ момент/твърд: 140 Nm;
  • Максимален въртящ момент/мек: 68 Nm;
  • Степени на въртящия момент: 20 + D;
  • Вградено работно осветление: да;
  • Двигател безчетков: да;
  • Ниво на шум: 75 dB;
  • Размери (Д х Ш х В): 181 x 86 x 282 мм.;
  • Тегло: 3 кг.
2. Ъглошлайф Makita GA005GZ 125mm
Предимства:
  • С мощен BLDC безчетков двигател, който позволява да се избегне прегряване на машината;
  • С плавен старт и автоматичен контрол на оборотите;
  • Функцията анти-рестарт предотвратява включването на машината при поставяне на батерия;
  • AFT технологията изключва двигателя при заклинване на режещия диск;
  • Странични свалящи се филтри, които могат да се перат удължават живота на инструменнта;
  • Машината има защита от прах и влага, благодарение на XPT технологията;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 40 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 8500 min-1
  • Диаметър на диска: 125 mm
  • Размер на вътр.отвор: 22.23 mm
  • Осветление: не
  • Шум: 81 dB
  • Размери (Д х Ш х В):  410 x 140 x 168 mm
  • Тегло: 3,6 kg
3. Акумулаторен ударен винтоверт Makita TD001GZ02
  • С метална конструкция и алуминиев капак на скоростната кутия;
  • Има компактна форма с ергономична дръжка, LED осветление;
  • Максимален въртящ момент 220 Nm и захват 1/4″ шестостен;
Технически характеритики:
  • Двигател: безчетков
  • Тип батерия: Li-Ion, XGT
  • Захват: 1/4″ шестостен
  • Механични скорости: 4
  • Максимален въртящ момент: 220 Nm
  • Размери: ДхШхВ: 120х86х250 мм
  • Тегло: 2 кг
4. Акумулаторни батерии BL4040 – 2бр
5. Бързо зарядно устройство Makita DC40RA – 1бр
6. Куфар Makpac – 1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло11 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.