Комплект акумулаторен винтоверт и ъглошлайф Milwaukee M18FPP2Y2-553X set
Код: 4933481018
876.87  / 1,715.01 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
Комплект инструменти Milwaukee M18FPP2Y2-553X включва:
1. Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18 FPD2-0X
Предимства:
  • С безчетков двигател POWERSTATE с до 10 пъти по-дълъг живот на мотора и до 60% повече мощност;
  •  Невероятния размер / дължина на машината е 175мм;
  •  Гъвкава батерия – работи с всички батерии Milwaukee M18;
Техническа характеристика:
  • Производител: Milwaukee
  • Moдел: M18 FPD2-0X
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерия: RedLi-ion
  • Максимален пробив в дърво: 65 мм.
  • Максимален пробив в зидария: 13 мм.
  • Въртящ момент: 135 Nm
  • Брой степени: 14+1
2. Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FSAG125X-0 – M18 FUEL™
Предимства:
  • Антивибрационна странична ръкохватка;
  • Функцияза предпазване от неволно включване;
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Обороти на празен ход: 0 – 8500 min – 1;
  • Диаметър на колелото: 125 мм;
  • Максимална дълбочина на рязане: 33 мм;
  • Съвместимост: С всички батерии M18™;
  • Защита от удар: да;
  • Тегло: 2.7 кг.
3. Акумулаторна батерия Milwaukee M18HB5.5 18V 5.5Ah Li-ion – 1бр
4. 5,0-Ah-батерия M18 B5 – M18™ – 2бр
5. Бързо зарядно устройство M12-18FC – 1бр
6. HD-Box – 2бр
8. Предпазни ръкавици клас 5/E размер L (4932471425)1бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло6 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна лампа за врат MILWAUKEE L4NL400-301, 400 lm, USB
-16%
Акумулаторна лампа за врат MILWAUKEE L4NL400-301, 400 lm, US...
Акумулаторен ударен гайковерт Sealey CP20VIWKIT, 20V, 230Nm, 1/2"
-14%