Комплект акумулаторен перфоратор и гайковерт Milwaukee M18FPP2AJ2-502X M18 set
Код: 4933481021
919.81  / 1,798.99 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
  • M18FIW2F12-0X Акумулаторен гайковерт Milwaukee
  • Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18 BLHX-0
  • 5,0-Ah-батерия Milwaukee M18 B5 – M18™ – 2бр
  • Бързо зарядно устройство M12-18 FC – 1бр
  • HD-Box – 2бр
  • Предпазни очила против изпотяване Milwaukee 4932471883 с прозрачни стъкла – 1бр
  • Предпазна маска Milwaukee 4932478548, FFP2 с клапан – 10бр
Комплект акумулаторен перфоратор и гайковерт Milwaukee M18FPP2AJ2-502X включва:
1. M18FIW2F12-0X Акумулаторен гайковерт Milwaukee
Предимства:
  • Гайковертът е с компактен дизайн с обща дължина от само 152 мм е идеален за приложения в тесни пространства
  •  Автоматичното изключване предотвратява използването на въртящ момент по-голям от 47 Nm за ръчно затягане, за да се предотврати прекомерно затягане
  •  Гъвкавата система за захранване позволява работата с всички батерии от серията Milwaukee M18 ™
Техническа характеристика:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion;
  • Максимален въртящ момент: 339 Nm;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Тип захват: 1/2″ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 900 min – 1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1650 min – 1;
  • Обороти на празен ход, III скорост: 0 – 2400 min – 1;
  • Обороти на празен ход, IV скорост: 0 – 1200min – 1;
  • Удари в минута, I скорост: 0 – 1000 min-1;
  • Удари в минута, II скорост: 0 – 2400 min-1;
  • Удари в минута, III скорост:  0 – 3400 min-1;
  • Вградено осветление: LED;
  • Реверс: Да;
  • Тегло: 1.8 кг.
2. Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18 BLHX-0
Предимства:
  • Мощен ударен механизъм и конструкцията на безчетковия мотор осигуряват 2,3 J енергия на удара
  • FIXTEC™ система за безключова смяна на патронник между SDS-Plus и 13 mm метален патронник
  • Антивибрационна странична дръжка за по-ниско излагане на вибрации
  • Съвместим с прахоуловител M18 CDEX
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 18 V;
  • Дръжка: SDS-Plus;
  • Въртене [rpm]: 0-1400;
  • Двигател безчетков: да;
  • Честота на удара [bpm]: 0-5100;
  • Енергия на удара: 2,3J;
  • Диаметър на пробиване в бетон/дърво: 26мм
  • Диаметър на пробиване в метал: 13мм