HITACHI DV18DSDL Винтоверт ударен акумулаторен Li-Ion 18.0 V, 92Nm
Код: DV18DSDL
250.53  / 489.99 лв.
Номер в магазина: 204968
Купи сtbi bank logo
Технически параметри:
  • Напрежение 18 V
  • Вградено работно осветление
  • Вид батерия: Li-ion
  • Честота на удара: 0-27000 min-1
  • Въртящ момент 92.00 Nm
  • Максимум в дърво 65.00 мм
  • Максимум в метал 13.00 мм
  • Реверс
  • Тегло 2.20 kg
Акумулаторен ударен винтоверт HITACHI DV18DSDL
ХАРАКТЕРИСТИКА:
HITACHI DV18DSDL Винтоверт ударен акумулаторен е с максимален затягащ момент в този клас ­ 136 Nm. Безчетковият двигател не се нуждае от техническа поддръжка. Компактният и лек дизайн осигурява отлично управление и маневреност при работа с инструмента. Има безключов патронник. Винтовертът е с изцяло металната трансмисия и прахозащитаващият я корпус гарантират високата устойчивост на инструмента. Ергономичната ръкохватка с меко гумено покритие осигурява по­удобна работа и по­голям контрол Удобен пусков ключ с регулиране на оборотите. Вградена светодиодна подсветка с функция за допълнително осветяване. Уредът е подходящ за продължителна работа. Използването на безчетков двигател намалява силата на тока, която повишава температурата на двигателя. По този начин може да се избегне повишаването на температурата на двигателя при работа в тежки условия, изискващи продължителна работа с инструмента. HITACHI DV18DSDL има подобрена система за защита от прах и влага, подходяща за използване на уреда при тежки условия на работа. Странична дръжка осигурява по­-добър контрол на инструмента по време на работа.
Без батерия и зарядно!
Технически параметри:
  • Напрежение 18 V
  • Вградено работно осветление
  • Вид батерия: Li-ion
  • Въртящ момент 92.00 Nm
  • Максимум в дърво 65.00 мм
  • Максимум в метал 13.00 мм
  • Реверс
  • Тегло 2.20 kg
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-28%