HITACHI DN18DSLT4 Винтоверт ъглов акумулаторен Li-Ion 18.0 V – БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: DN18DSLT4
245.42  / 480.00 лв.
Номер в магазина: 204980
Купи сtbi bank logo
  • Акум.батерия-напрежение 18 V
  • Вградено работно осветление
  • Вид батерия литиево-йонна
  • Въртящ момент 33.00 Nm
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Технически параметри:
Акум.батерия-напрежение 18 V
Вградено работно осветление
Вид батерия литиево-йонна
Въртящ момент 33.00 Nm
Максимум в дърво 28.00 мм
Максимум в метал 10.00 мм
Реверс
Тегло 1.70 kg
Гаранция: 3 год.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.