Безчетков ударен винтоверт с приставки Milwaukee M12FPDX-0
Купи сtbi bank logo
  • Мощност :12 W
  • Капацитет на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 44 Nm
  • Обороти на празен ход: 0-450;0-1700 min-1
Производител: Milwaukee
Moдел: M12FPDX-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се само тяло с бързосменяем патронник – БЕЗ батерии и зарядно.
Техническа характеристика:
Мощност :12 W
Капацитет на батерията: Li-Ion
Въртящ момент: 44 Nm
Удари в минута: 0-25500 bpm
Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
Максимален диаметър на пробиване в зидария: 35 mm