Безчетков гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF12-502X 1898Nm 1/2 ONE-KEY
Код: 4933459727
862.78  / 1,687.45 лв.
В наличност
Купи сtbi bank logo
  • Скорост на удар: 0-950 / 0-1750 / 0-2100 / 0-2100 ipm
  • Макс. диаметър на болта: M33
  • Затягащ момент: 130/400/1356/1356 Nm
Milwaukee M18ONEFHIWF12 е с 1/2 захват и безчетков двигател
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Гайковерт M18 FUEL с висок въртящ момент с технологията ONE-KEY осигурява затягащ момент от 1356 Nm при компактен размер от 213 mm, което дава по-голям достъп в тесните пространства.
Премахването на болтовете в режим 4, осигурява максимален момент на РАЗВИВАНЕ от 1898 Nm, след което се превключва на 750 об. / Мин.
1/2 приемане на фрикционен пръстен на инч
Гъвкава система от батерии: работи с всички батерии Milwaukee M18
Доставя се в HD кутия със зарядно и батерии, както е на снимките.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
Капацитет на батерията: 5.0Ah
Тип батерия: Li-ion
Макс. диаметър на болта: M33
Въртящ пиков момент: 1898 Nm  (на развиване)
Брой доставени батерии: 2
Доставя се в: HD Box, 2бр батерии 5АХ и зарядно
Напрежение: 18V
Тегло с батерия: 3.3 кг
Гаранция: 3 години
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Капацитет батерия (Ah)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18FMTIW2F12-502X, 745Nm, 18V
-27%