Безчетков гайковерт Milwaukee M12FIWF38-622X, 3/8″, 339 Nm
Код: M12FIWF38-622X
352.28  / 689.00 лв.
Номер в магазина: 222236
Купи сtbi bank logo
  • Индивидуалното наблюдение на клетките на батериите оптимизира времето за работа на инструмента.
  • Ярко LED осветление на работното пространство.
Ударният гайковерт Milwaukee  3/8 инча разполага с  наковалня с фрикционен пръстен за бърза и лесна смяна на гнездото. Той е идеален за професионална употреба. Гайковертът е проектиран да осигурява по-добър достъп в тесни пространства с обща дължина от само 125 мм. Комплектът включва 1 x 6.0Ah батерия и 1 x 2.0Ah батерия за използване в множество приложения. Bright LED подобрява видимостта в зони с ниска осветеност и прави работата много по-лесна за потребителя. Има интелигентен режим на автоматично изключване за предотвратяване на прекомерно затягане на уплътненията.
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Модел: M12FIWF38-622X;
  • Напрежение: 12V;
  • Капацитет на батерията: 2.0/6.0Ah;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Време за зареждане: 90 минути;
  • Тип захват: 3/8″;
  • Максимален диаметър на болта: M16
  • Максимален въртящ момент: 339 Nm
  • Удари в минута: 0 – 3200 ipm;
  • Дължина: 125 мм;
  • Тегло: 1,1 кг.
Комплектът включва:
  • 1x 12v FUEL 1/2″ Ударен гайковерт;
  • 1 x 2.0Ah батерия;
  • 1 x 6.0Ah батерия;
  • 1x M12 зарядно;
  • 1x Куфар за съхранение.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.1 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен храсторез Milwaukee M12 FHT20-0, 4933479675, 12 V, 20 см
-26%