Безчетков гайковерт Milwaukee M12FIWF12-622X, 1/2″, 339 Nm
Код: M12FIWF12-622X
403.92  / 790.00 лв.
Изчерпан
  • Индивидуалното наблюдение на клетките на батериите оптимизира времето за работа на инструмента.
  • Ярко LED осветление на работното пространство.
Технически характеристики:
  • Марка: Milwaukee;
  • Модел: M12FIWF12-622X;
  • Напрежение: 12V;
  • Капацитет на батерията: 2.0/6.0Ah;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Време за зареждане: 90 минути;
  • Тип захват: 1/2″
  • Максимален диаметър на болта: M16
  • Максимален въртящ момент: 339 Nm
  • Дължина: 125 мм;
  • Тегло: 1,1 кг.
Комплектът включва:
  • 1x 12v FUEL 1/2″ Ударен гайковерт
  • 1 x 2.0Ah батерия
  • 1 x 6.0Ah батерия
  • 1x M12 зарядно
  • 1x Кутия за комплект
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.1 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Тресчотка Sealey STW904, 1/2", 40-220Nm
-44%