Акумулаторни машини Milwaukee M12FPP2A-422P
Код: 4933478821
Номер в магазина: 234678
Купи сtbi bank logo
1. Акумулаторен безчетков ударен винтоверт Milwaukee M12FPD-0, 12 V, 44 Nm
Предимства:
  • Безчетков двигател POWERSTATE ™, който осигурява повече мощност в по-компактен размер;
  • 13 мм метален патронник за бърза смяна на битовете и задържане на бита;
  • Ярко LED осветление на работното пространство;
  • Работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм
  • Макс. пробиване (дърво): 35 мм
  • Настройки за скорост: 2
  • Макс. завинтване (винтове за дърво без предварително пробиване): 8 мм
  • Макс. ударна скорост (предавка 1): 0 – 6 750 bpm
  • Макс. ударна скорост (предавка 2): 0 – 25 500 bpm
  • Макс. въртящ момент: 44 Nm
  • Ниво на звуково налягане: 89 dB (A)
  • Тегло: 1,5кг.
2. Акумулаторен безчетков ударен винтоверт Milwaukee M12 FID-0 12 V, 147 Nm
Предимства:
  • Безчетков двигател POWERSTATE ™ с по-бърза скорост в по-компактен размер от 130 мм;
  •  ¼˝ Шестнадесетичен патронник за бърза и лесна смяна на бита.;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 4
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 1300 min-1
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 2400 min-1
  • Обороти на празен ход III-ра скорост: 0 – 3300 min-1
  • Обороти на празен ход IV-ра скорост: 0 – 3300 min-1
  • Удари на празен ход: 0 – 4000 min-1
  • Размер на захвата: 1/4″ шестостен
  • Размер на винтовете: M14
  • Максимален въртящ момент: 147 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 88.1 dB
  • Тегло: 1.1 kg (с батерия)
3. Батерия Milwaukee M12B2, 12 V 2.0 Ah Li-ion: 1бр.
4. Батерия Milwaukee M12B4 12 V 4.0 Ah Li-ion: 1бр