Акумулаторна фреза Milwaukee M18FTR8-0X, 18V, 6/8мм
Код: 4933479073
Номер в магазина: 232140
Купи сtbi bank logo
  • Безчетковият мотор POWERSTATE™ доставя макс. 31 000 об./мин за мощно и гладко рязане;
  • Иновативна система за регулиране на височината, включваща 0,4 мм микро регулиране;
  • Двойни LED светлини за осветяване на работната повърхност;
  • Съвместима с прахоуловител (DEK 26);
  • Гъвкава батерийна система – работи с всички батерии MILWAUKEE® M18™;
  • Доставя се в куфар с 2 бр. цанги от 6 мм и 8 мм и аксесоари.
Акумулаторна фреза Milwaukee M18FTR8-0X
Акумулаторната фреза Milwaukee M18FTR8-0X е с иновативна система за регулиране на височината с микрорегулация от 0,4 мм. Активната спирачка бързо спира фрезата. Включената основа за потапяне включва 3 ограничителни щифта за многократно фрезоване. Двойни LED светлини за осветяване на работната повърхност. Съвместима с прахоуловител (DEK 26). Безчетковият мотор POWERSTATE™ от ново поколение , електрониката REDLINK PLUS™ и батерията REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ осигуряват отлична производителност, издръжливост и време на работа при взискателни приложения. Този най-мощен двигател Milwaukee ® използва магнити с по-високо качество и 175% повече мед от предишните двигатели. Интелигентната система REDLINK PLUS™ от ново поколение осигурява както на инструмента, така и на батерията с усъвършенствана цифрова защита срещу претоварване и уникално укрепва производителността на инструмента при натоварване. Доставя се в куфар с 2 бр. цанги от 6 мм и 8 мм и аксесоари.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Тип двигател: Безчетков;
  • LED осветление: Да;
  • Капацитет на потапяне: 0-50 мм;
  • Настройки на скоростта: 6;
  • Максимална скорост на празен ход: 0 – 31 000 min – 1;
  • K-стойност на вибрации: 1,5 m/s²;
  • Ниво на звуково налягане: 78 dB(A);
  • Размери (ДxШxВ): 134 х 89 x 226 мм;
  • Тегло: 2.1 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.1 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
tbi bank loading
моля изчакайте
Комплект Акумулаторни ударни винтоверти Makita DTD129 / DDF459 18V