Акумулаторен такер Milwaukee M18CN16GA-0X / 4933451958
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Ъгъл: 20°
  • Пирони в минута: 15 бр. /мин1
Производител: Milwaukee
Moдел: M18CN16GA-0X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с куфар без батерии и зарядно устройство.
Описание:
Технически характеристики:
Напрежение: 18 V
Ъгъл: 20°
Пирони в минута: 15 бр. /мин1
Капацитет на пироните: 110 бр.
Диаметър на пироните: 1,6 мм.
Дължина на пирона  32: 63 мм.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18 FMTIW2F12-0, 18V, 745Nm
-30%