Акумулаторен такер Milwaukee M12BST-202X / 4933459635
Код: 4933459635
Номер в магазина: 212630
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 12 V
  • Тегло (с батерия): 1,6 кг
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah
  • Тип батерия: Li-ion
Производител: Milwaukee
Moдел: M12 BST-202X
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Доставя се с 2x 2.0Ah литиево-йонни батерии, зарядно устройство и куфар.
Описание:
Огнена и последователна пожарна операция позволява на потребителя да стреля бързо и точно.
2000 скоби, изстреляни с една батерия 2.0 Ah. Изстрелва стандартни T50 скоби от 6 до 14 мм.
Компактна дължина, височина и ширина за по-лесен достъп до компактни пространства.
Регулируема кука за колан за удобство на потребителя.
Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Технически характеристики:
Доставено зарядно: 40 мин
Циклична скорост: 140 мин
Капацитет на списанието: 89
Брой на доставените батерии: 2
Основен капацитет: 6/14
Телбод за телбод: T50
Ширина на основната лента: 11,4 мм
Напрежение: 12 V
Тегло (с батерия): 1,6 кг
Капацитет на батерията: 2.0 Ah
Тип батерия: Li-ion
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Капацитет батерия (Ah)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-27%
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18 FHSAG125XB2-802X, 18V, 125мм
-29%