Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-502X,158 Nm, Безчетков
Код: 4933479860
Номер в магазина: 237158
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Капацитет на батерията: 5.0 Ah
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm