Акумулаторен безчетков ударен винтоверт Milwaukee M18BLPD2-502X 18 V, 82 Nm
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 5.0 Аh
  • Тип батерия; Li-ion
Производител: Milwaukee
Moдел: M18 BLPD2-502X
LED светлина. Компактният дизайн (с дължина 180 мм) осигурява отличен баланс и контрол, идеален за надземни приложения или работа в тесни помещения. Новият безчетков дизайн на двигателя осигурява 40% повече въртящ момент от предишния модел – до 82 Нм.
Усъвършенстван 13 мм тежък метален патронник за бърза смяна на битовете и превъзходно задържане на бита. Оптимизирана скорост за по-бързо пробиване и закрепване (0 – 550/0 – 1800 об / мин). Цялата метална обратима щипка за колан, за да окачите инструмента си бързо и лесно.
Доставя се в комплект с куфар, две батерии 5,0 Ah и зарядно устройство
Гаранция: 3 години след регистрация в сайтa
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Капацитет на патронника (мм): 13
  • Макс. пробивна зидария (мм): 16
  • Макс. пробиване на дърва (мм): 76
  • Макс. ударна скорост (bpm): 0 – 28 800
  • Макс. въртящ момент (Nm): 82
  • Брой на доставените батерии: 2
  • Настройки за скорост: 2
  • Тегло с батерия: 2.1 кг.
  • Стандартно оборудване: Скоба за колан, странична дръжка
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-19%
Акумулаторен верижен трион Bosch Professional GKE 18V-40 060...
Акумулаторен ударен винтоверт DeWalt DCD85ME2GT, 18V, 112Nm
-20%
Акумулаторен ударен винтоверт DeWalt DCD85ME2GT, 18V, 90 Nm
Акумулаторен ударен винтоверт Sealey CP20VDDX, 20V, 65Nm
-20%