Акумулаторна нитачка Milwaukee M12BPRT-0X 12V HD и 4 накрайника
Код: M12BPRT-0X
418.75  / 819.00 лв.
Номер в магазина: 243042
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Накрайници за нитове: 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 мм
  • Сила на издърпване: 9000 N
  • Дължина на хода: 20.32 мм
  • Размери: 273 x 66 x 8 x 230 мм
  • Тегло без батерия: 1.88 кг
  • Тегло с батерия: 2.06 кг
Нитачка Milwaukee M12BPRT-0X
Описание:
Акумулаторна нитачка Milwaukee M12BPRT-0X представлява високо ефективен и удобен инструмент с работно напрежение от 12V. Може да поставя нитове с диаметър до 4.8 мм и дължина на хода от 20,32 мм с едно зареждане. Тя е идеална за всички видове нитове от алуминий, стомана, неръждаема стомана и мед. Снабдена е с механизъм за бърза смяна на нитовете и предлага лесен достъп за почистване на челюстите без необходимост от инструменти. С вградената LED светлина, нитачката осигурява допълнително осветление при работа в условия на слаба видимост, предоставяйки по-голяма прецизност и удобство на потребителя. Ергономичният дизайн и компактните размери правят инструмента удобен за работа и маневриране дори в ограничени пространства. Интегрираната кука за колан и връзка улесняват носенето и съхранението на нитачката. Milwaukee M12BPRT-0X използва REDLITHIUM™-ION акумулаторен пакет, който предоставя изключителна производителност и дълъг живот на батерията. Съвместима е с всички батерии от серията MILWAUKEE® M12™, което я прави изключително гъвкава за различни приложения. С включените 4 накрайника, тя е готова да се справи с различни видове нитове и работни задачи с удобство и ефективност.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V
  • Тип батерия: Li-ion
  • Сила на издърпване: 9000 N
  • Дължина на хода: 20.32 мм
  • Тегло без батерия: 1.88 кг
  • Тегло с батерия: 2.06 кг
Окомплектовка:
  • 1 х HD куфар за съхранение
  • 4 х Накрайника
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ключ водопроводен двураменен Milwaukee 4932464578 550мм
-21%