Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-0X SOLO / безчеткова
Код: 4933478601
Номер в магазина: 233417
Купи сtbi bank logo
  • Достъп без инструменти за лесно почистване на челюстите;
  • Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18
Безчеткова нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-0X
Описание:
Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-0X с ONE-KEY™ технология, която гарантира бързо и лесно занитване, като същевременно запазва производителност и издръжливост. Машината издърпва до 900 нита с размер на нита 4.8 mm в алуминий или 500 нита с размер 6.4 mm в алуминий с напълно заредена батерия M18™ 2.0 Ah. 20 000 N сила на издърпване с дължина на хода от 30 mm ви дава силата да завършите по-големите диаметри без усилие. Оборудван с 3-челюстен дизайн от първокласна стоманена сплав, осигуряващ повече работа между смените на челюстите, като почистването им става без нуждата от допълнителни инструменти. За удобството на потребителя е осигурен специален контейнер за съхранение на нитовите опашки и ключ за смяна на размерите. Чрез ONE-KEY™  технологията за проследяване и сигурност на инструментите е налична безплатна облачна мрежа за проследяване и платформа за управление на инвентара за вашите инструменти. ONE-KEY™ разполага и с функция за дистанционно заключване. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии MILWAUKEE® M18.
Доставя се в куфар HD, без батерии и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Макс. сила на издърпване: 20 000 N;
  • Макс. издърпване на нитове ( M18 2Ah батерия): 900 x 4.8 mm/ 500 x 6.4 mm;
  • Диапазон на диаметъра на нитове: 4.8 – 7.0 mm;
  • Дължина на хода: 30мм;
  • Ниво на звукова мощност:92 dB (A);
  • Ниво на звукова мощност (несигурност): 3 dB (A);
  • Ниво на звуково налягане: 81 dB (A);
  • Ниво на вибрация: 2,5 m / s²;
  • Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²;
  • Размери: 317 x 63 x 273 мм;
  • Тегло: 2,5кг;
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.5 кг
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторна въздуходувка MAKITA Li-Ion LTX 18V
-33%
Акумулаторна въздуходувка MAKITA DUB186Z Li-Ion LTX 18V
Акумулаторен винтоверт DeWALT DCF850N, Ударен , Безчетков 18V, 206Nm
-11%