Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD3-0,158 Nm, Безчетков
Код: 4933498060
Номер в магазина: 242640
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ударен Винтоверт - Бормашина Milwaukee M18CBLPD-0X, 18 V, 60Nm
-30%