Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD2-0 ,135 Nm + Батерия M18B5 5 Ah
Код: M18FPD2-X
370.18  / 724.01 лв.
Номер в магазина: 234579
Купи сtbi bank logo
Окомплектовка:
  • 1 х Акумулаторна батерия 5.0 Ah
  • 1 х HD Box Куфар
Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD2-0
Описание:
Акумулаторен Винтоверт Milwaukee M18FPD2-0 проектира и произвежда безчетков двигател POWERSTATE с до 10 пъти по-дълъг живот на мотора и до 60% повече мощност. Новата разузнавателна система REDLINK PLUS осигурява най-съвременната защита срещу претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява производителността на инструмента при натоварване. Батерията REDLITHIUM-ION осигурява до 2,7 пъти повече време на работа, до 22% повече мощност, до два пъти повече живот на батерията и работи по-добре до (-20 ° C) в сравнение с други литиево-йонни технологии. Невероятния размер / дължина на машината е 175мм. Индивидуалната клетка на батерията оптимизира времето за работа на инструмента и осигурява трайност за дълго време. Най-светлото осветление на работното пространство с LED. Метална обръщаща скоба за колан. Гъвкава батерия – работи с всички батерии Milwaukee M18.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V;
  • Капацитет на батерията: 5.0 Ah ;
  • Безчетков двигател: ДА;
  • LED осветление: ДА;
  • Режим на ударно пробиване: ДА;
  • Капацитет на патронника: 1,5 – 13 мм;
  • Максимални обороти: 0 – 550/0 – 2000 min – 1;
  • Удари в минута: 0 – 32 000 min – 1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 65 мм;
  • Въртящ момент: 135 Nm;
  • Брой степени: 2;
  • Съвместим с всички батерии MILWAUKEE® M18™;
  • Тегло: 3 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
USB LED фенер Makita ML103 , 10.8V – 12V
-16%