Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18FDD3-502X, 18 V, 158 Nm, 4933479863
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.