Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18FDD3-502X, 18 V, 158 Nm, 4933479863
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Тип батерии: Li-ion
  • Патронник: 13 мм
  • Максимално пробиване в зидария – 16 мм
  • Максимално пробиване в дърво – 89 мм
  • Максимален въртящ момент – 158 Nm
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло2.2 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен Пистолет За Горещ Въздух Milwaukee M18BHG-0
-44%
Акумулаторен Пистолет За Горещ Въздух Milwaukee M18BHG-0, 18...
tbi bank loading
моля изчакайте
Акумулаторен перфоратор Einhell HEROCCO 36/28, 2x18 V, 3.2 J, SDS-plus