Акумулаторен перфоратор Milwaukee M18BLH-502X, 2,3J, SDS+, 4933478894
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Обороти на празен ход: 0 – 1400 min^-1
  • Тип на захвата: SDS-plus
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 28 мм
  • Максимален диаметър на пробиване в бетон: 26 мм
  • Удари в минута: 0 – 5100 min^-1
  • Енергия на удара: 2.3 J
  • Осветление: да
  • Шум: 90.7 dB
  • Тегло: 3.3 кг (с батерия)
Безчетков перфоратор Milwaukee M18 BLH-502X
Описание:
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Тип на захвата: SDS-plus
  • Енергия на удара: 2.3 J
  • Осветление: да
  • Шум: 90.7 dB
  • Тегло: 3.3 кг (с батерия)
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 18V, 5.0Ah (M18 B5)