Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18BLDD2-502X, 18V, 82Nm, 4933464515
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Капацитет на батерията: 5.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 59 min
  • Механични скорости: 2
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 550 min⁻¹
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1800 min⁻¹
  • Бързостягащ патронник: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в зидария: – mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 76 mm
  • Степени на въртящия момент: 18 + 1
  • Максимален въртящ момент: 82 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 91 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 180 x – x – mm
  • Тегло: 2.0 kg
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18 BLDD2-502X
Описание:
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M18BLDD2-502X съчетава компактен дизайн с висока производителност, благодарение на новия безчетков мотор, който осигурява до 82 Nm въртящ момент – с 40% повече от предишния модел. С дължина от 180 мм, той е идеален за работа в ограничени пространства и над глава. Оборудван е с бързостягащ 13 мм патронник, две скорости и максимални обороти до 1800 об./мин. Интелигентната електроника REDLINK защитава инструмента от претоварване, а батериите REDLITHIUM осигуряват по-дълъг живот и време за работа. Вграденият LED осветление и индикатор за заряда на батерията улесняват работата, а металният клипс позволява удобно закачане.
Технически характеристики
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 59 min
  • Механични скорости: 2
  • Бързостягащ патронник: 13 mm
  • Осветление: LED
  • Шум: 91 dB
  • Тегло: 2.0 kg
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 18V, 5.0Ah (M18 B5)
  • 1 х Зарядно устройство  (M12-18 FC)
  • 1 х Странична ръкохватка
  • 1 х Щипка за колан
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.