Акумулаторна ъглова бормашина Milwaukee M18FRADH-0 / 4933451290
Купи сtbi bank logo
  • Вид електромотор: Безчетков
  • Акумулаторна батерия: Li-Ion
  • Напрежение на батерията: 18 V
  • Въртящ момент: 95 Nm
Производител: Milwaukee
Moдел: M18 FRADH-0
Гаранция: 3 години след регистрация в сайта
Описание:
Техническа характеристика:
Вид електромотор: Безчетков
Акумулаторна батерия: Li-Ion
Напрежение на батерията: 18 V
Въртящ момент: 95 Nm
Реверс: Да
Тегло: 6.2 кг
Обороти на празен ход, скорост: 350 об / мин
Обороти на празен ход, II скорост: 950 об / мин
Степени на скорост: 2
Диаметър на отвора, при пробиване в стомана: 13 мм
Диаметър на отвора, при пробиване в дърво: 40 мм
Обхват на патронника: 13 мм
Регулируеми обороти: Да
Работно осветление: LED
Индикатор за нивото на заряд в батерията: Да
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Допълнителни функции
Функции
Марка
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Комплект ъглошлайф и ударен винтоверт DeWALT DCK2080P2T
-7%