Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12FPD2-402X, 12V, 45Nm, 4933479869
Код: 4933479869
Номер в магазина: 265687
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Капацитет на батерията: 4.0 Ah
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 80 min
  • Механични скорости: 2
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 450 min⁻¹
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1550 min⁻¹
  • Бързостягащ патронник: 1.5 – 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 35 mm
  • Удари в минута: 0 – 22500 min⁻¹
  • Степени на въртящия момент: 13 + 2
  • Максимален въртящ момент: 37 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 89.3 dB
  • Размери (Д х Ш х В): 152 x – x – mm
  • Тегло: 1.4 kg
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12 FPD2-402X
Описание:
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12FPD2-402X е с безчетков двигател POWERSTATE ™ осигурява повече мощност в по-компактен размер, с дължина само 152 мм за лесен достъп в тесни пространства. Електронен съединител с 16 настройки на въртящия момент, плюс 1 за пробиване на съединителя и 1 за чук на заключен съединител. Ярко LED осветление на работното пространство. Интелигентната система REDLINK PLUS ™ осигурява усъвършенствана цифрова защита от претоварване за инструмент и батерия и уникално подобрява работата на инструмента при натоварване. REDLITHIUM-ION ™ батерията осигурява превъзходна конструкция на опаковката, електроника и без избледняване на производителността, за да осигури повече време за работа и повече работа по време на живота на опаковката. Гъвкава батерийна система: работи с всички батерии Milwaukee® M12 ™.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Време за зареждане: 80 min
  • Механични скорости: 2
  • Максимален въртящ момент: 45 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 89.3 dB
  • Тегло: 1.4 kg
Комплектът включва:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 12V, 4.0Ah  (M12 B4)
  • 1 х Зарядно устройство  (C12 C)
  • 1 х Кука за колан
  • 1 х Куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.3 кг
Марка
Капацитет батерия (Ah)
Регулиране на обороти
Макс. въртящ момент (Nm)
Функции
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Напрежение
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт DeWalt DCF809D2T, 18V, 190Nm
-17%