Aкумулаторен винтоверт Milwaukee M12FDDXKIT-202X, 12V, 34Nm
Код: 4933464979
Номер в магазина: 223353
Купи сtbi bank logo
  • Напрежение: 12 V;
  • Капацитет на батерията: Li-Ion, 2.0 Ah;
  • Въртящ момент: 34 Nm;
  • POWERSTATE безчетков мотор;
  • Redlink plus система;
  • Лек и компактен дизайн;
  • Патронна система с 4 различни глави;
  • Доставя се с 2 батерии, зарядно устройство и куфар.
Акумулаторен безчетков винтоверт Milwaukee M12FDDXKIT-202X има захранващо напрежение 12 V и максимален въртящ момент 34 Nm. Разполага с POWERSTATE безчетков мотор със съединител. Притежава интелигентна система Redlink plus, която пази от претоварване и осигурява допълнителна мощност. Има лек и компактен дизайн. Оборудвана е с подвижна патронна система с 4 различни глави за различни приложения. Дължината на машината може да се намали до 130 мм, когато е необходимо, благодарение на 1/4 шестостенно задвижване зад патронника. Доставя се с 2 батерии, зарядно устройство и куфар.
Технически характеристики
  • Марка: Milwaukee;
  • Напрежение: 12 V;
  • Капацитет на батерията: 2.0 Ah;
  • Вид батерия: Li-Ion;
  • Въртящ момент: 34 Nm;
  • Брой степени: 2;
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 400 min-1;
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1600 min-1;
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 10 мм;
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 28 мм;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Обхват на патронника: 10 мм;
Комплектът включва:
  • Машина: Milwaukee M12FDDXKIT-202X;
  • Акумулаторни батерии (2.0 Ah): 2 бр.;
  • Зарядно устройство: 1 бр.;
  • Приставки: 4 бр.;
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Максимални обороти
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Ножовка Makita JR002GM201
Ножовка Makita JR002GM201
-20%