Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12FDD2-202X, 12V, 45 Nm, 4933479873
Купи сtbi bank logo
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Тип на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 45 Nm
  • Степени на скорост: 2
  • Обороти на празен ход, I скорост: 0 – 450 об/мин
  • Обороти на празен ход, II скорост: 0 – 1550 об/мин
  • Капацитт на патронника: 13 мм
  • Макс. пробиване в дърво: 35 мм
  • Винтове за дъво: до 8 мм
  • Тегло: 1.4 кг
Акумулаторен винтоверт Milwaukee 4933479873
Описание:
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12FDD2-202X е с изключително компактен дизайн от 151 мм, което го прави идеален за работа в тесни пространства, а безчетковият двигател гарантират дълъг експлоатационен живот. Той предоставя въртящ момент от 45 Nm, осигурявайки превъзходно съотношение между мощност и размер. Оборудван е с 13 мм метален патронник за бърза смяна и задържане на битовете, както и с механичен съединител с 13 настройки на въртящия момент. Допълнителни удобства включват бордови индикатор за нивото на батерията, метална щипка за колан и LED светлина. Платформата FUEL™ на Milwaukee включва безчетков мотор POWERSTATE™, батерия REDLITHIUM™ и електронен интелект REDLINK PLUS™ за изключителна мощност, дълго време на работа и издръжливост. Съвместим е с всички батерии MILWAUKEE® M12™.
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 12 V
  • Тип на батерията: Li-Ion
  • Въртящ момент: 45 Nm
  • Степени на скорост: 2
  • Винтове за дъво: до 8 мм
  • Тегло: 1.4 кг
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия – Li-Ion, 12V, 2.0Ah (M12 B2)
  • 1 х Зарядно устройство (C12 C)
  • 1 х Кука за колан
  • 1 х Куфар за пренасяне HD Box
Екипът на Toolsbox.bg
Марка
Мощност акумулатор (V)
Макс. въртящ момент (Nm)
Регулиране на обороти
Допълнителни функции
Батерии в комплекта
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт Milwaukee M12FPD2-0, 12V, 45Nm
-29%