Акумулаторен винтоверт Makita TD090DWE, 10.8V, 1.3Ah
Код: TD090DWE
224.46  / 439.01 лв.
В наличност
Номер в магазина: 207392
Купи сtbi bank logo
  • Акум.батерия-капацитет /Ah/: 1.3 Ah
  • Модел: TD090DWE
  • Акум.батерия-тип: Li-Ion
  • Акум.батерия-напрежение: 10.8 V
Акумулаторен ударен гайковерт TD090
Тегло само 0.92кг при изключително мощна ударна сила от 90Nm
Професионален едноскоростен акумулаторен ударен винтоверт
Нов подобрен Makita свръхмощен двигател. Захват на инструмента 1/4″ шестостен.
Eлектроника и моторна спирачка
LED с функция за равномерно светене
Предпазен пръстен фосфорисциращ на тъмно
Достатъчно дълга и твърда гумирана дръжка
Време за зареждане 50 минути с DC10WA
Параметри:
Обороти на празен ход: 0 ÷ 2400 min¯¹
Номинални обороти: 0 ÷ 3000 min¯¹
Max момент: 90 Nm
Завива: М5 – М12
Патронник: М5 – М10
Батерия Li-Ion: 10.8 V / 1.3 Ah
Тегло: 0,92 кг
Производител: Makita
Гаранция: 3 год.
Модел: TD090DWE
Акум.батерия-тип: Li-Ion
Винтоверт , Зарядно , 2бр 1.3Ан батерии
Разгледайте още продукти от категорията акумулаторен гайковерт!
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен ъглошлайф Milwaukee M18FHSAG125XB2-0X, 18V, 125мм
-14%