Акумулаторен ъглов гайковерт Milwaukee M12FRAIWF12-0, ½”, 300Nm
Код: 4933471699
Номер в магазина: 224687
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: ½“ квадрат;
  • Максимален въртящ момент: 300 Nm;
  • Механични скорости: 4;
  • Честота ход (bpm): 0-1350 / 0-2700 / 0-3600;
  • Вградено осветление: LED;
  • Тегло: 1.7 кг.
Milwaukee M12FRAIWF12-0 е с максимален въртящ момент на затягане до 270 Nm и въртящ момент на разхлабване до 300 Nm. 4-степенният DRIVE CONTROL с режими за автоматично изключване и премахване на болт осигурява автоматично изключване за предотвратяване на прекомерно затягане на винта и възможност за премахване на винта за по-добър контрол след счупване на винта. Удълженото тяло позволява по-добър достъп в труднодостъпни места. Малкият размер на главата – 71 мм ви позволява да работите в тесни работни среди. ½ ″ затягане със скоба за бърза и лесна смяна на гаечни ключове. LED осветление на работния плот. Гуменото покритие е устойчиво на корозивни материали и осигурява на потребителя повишен комфорт. Той съчетава три ексклузивни технологии – двигател POWERSTATE™ , йонната батерия REDLITHIUM™ и интелигентния интелигентен хардуер и софтуер REDLINK PLUS – които осигуряват отлична производителност, издръжливост и дълготрайно време за работа на работното място.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 12 V;
  • Тип батерии: Li-ion;
  • Двигател безчетков: да;
  • Режим ударно пробиване: да;
  • Регулиране на оборотите: да;
  • Тип захват: ½“ квадрат;
  • Механични скорости: 4;
  • Вградено осветление: LED;
  • Тегло: 1.7 кг.
Екипът на Toolsbox.bg
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Телескопична лата Milwaukee 4932493202, 2.4 м
-14%
Прободен трион Makita DJV181Z 18V
-9%
Накрайник - бит Makita B-59988, T20, 150мм
-28%