Акумулаторен ударен винтоверт Milwaaukee M18BLPDRC-202C, 18 V, 60.5 Nm, 4933492822
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 2
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 550 min⁻¹
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1700 min⁻¹
  • Бързостягащ патронник: 1.5 – 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в зидария: 16 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 52 mm
  • Удари в минута на I-ва скорост: 0 – 8250 min⁻¹
  • Удари в минута на II-ра скорост: 0 – 25000 min⁻¹
  • Максимален въртящ момент: 60.5 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 91 dB
  • Тегло: 1.5 kg (M18 B5)
Ударен винтоверт Milwaukee 4933492822
Описание:
Акумулаторен ударен винтоверт Milwaukee M18BLPDRC-202C е оборудван с безчетков двигател, който осигурява мощност и издръжливост. Компактният дизайн с дължина 145 мм позволява лесен достъп до тесни пространства. Инструментът разполага с усъвършенстван 13-милиметров метален патронник, който гарантира бърза смяна на битове и отлично задържане на инструментите. С въртящ момент от 60.5 Nm, той предлага най-доброто съотношение между мощност и размер. Винтовертът е снабден с изцяло метална реверсивна щипка за колан, което позволява бързо и лесно окачване на инструмента. Има индикатор за заряда на батерията и LED светлина за работа в слабо осветени места. Технологията на Milwaukee включва безчетковия двигател, батерията REDLITHIUM и електрониката REDLINK, които осигуряват изключителна мощност, продължително време на работа и висока издръжливост. Гъвкавата акумулаторна система е съвместима с всички батерии MILWAUKEE M18. Оптимизираните скорости от 0 – 550/0 – 1700 об/мин позволяват по-бързо пробиване и закрепване, което прави този винтоверт идеален за различни приложения.
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 2
  • Осветление: LED
  • Шум: 91 dB
  • Тегло: 1.5 kg (M18 B5)
Окомплектовка:
  • 2 х Акумулаторна батерия Milwaukee M18B2
  • 1 х Зарядно устройство M12-18C
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне KITBOX
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.5 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт за гипсокартон Makita DFS251Z, 18 V, 25 Nm
-7%
Акумулаторен винтоверт за гипсокартон Makita DFS251Z, 18 V,...
Акумулаторна хидравлична помпа Milwaukee M18 HMP700-501, 18 V, 700 bar, 4933493921
-12%