Акумулаторен ударен винтоверт Milwaaukee M18BLDDRC-0X, 18 V, 60.5 Nm, 4933492832
Код: 4933492832
Номер в магазина: 270370
Купи сtbi bank logo
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 2
  • Обороти на празен ход I-ва скорост: 0 – 550 min⁻¹
  • Обороти на празен ход II-ра скорост: 0 – 1700 min⁻¹
  • Бързостягащ патронник: 1.5 – 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в стомана: 13 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в зидария: 16 mm
  • Максимален диаметър на пробиване в дърво: 52 mm
  • Удари в минута на I-ва скорост: 0 – 8250 min⁻¹
  • Удари в минута на II-ра скорост: 0 – 25000 min⁻¹
  • Максимален въртящ момент: 60.5 Nm
  • Осветление: LED
  • Шум: 91 dB
  • Тегло: 1.5 kg (M18 B5)
Ударен винтоверт Milwaukee 4933492832
Описание:
Акумулаторен ударен винтоверт Milwaaukee M18BLDDRC-0X е компактен и мощен инструмент с дължина само 145 мм, осигуряващ лесен достъп в тесни пространства. Разполага с висококачествен метален 13 мм патронник за бърза смяна на накрайници и надеждно задържане. С въртящ момент от 60.5 Nm предлага отлично съотношение между мощност и размер. Инструментът включва метална щипка за колан, LED осветление и индикатор за нивото на батерията. Безчетковият мотор, батерията REDLITHIUM и електрониката REDLINK гарантират дълъг живот, производителност и време за работа. Оптимизираните обороти (0–550/1700 об./мин) позволяват бързо пробиване и завиване. Съвместим е с всички батерии от серията MILWAUKEE M18.
Доставя се без батерия и зарядно устройство!
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18 V
  • Вид на батерията: Li-Ion
  • Механични скорости: 2
  • Осветление: LED
  • Тегло: 1.5 kg (M18 B5)
Окомплектовка:
  • 1 х Пластмасов куфар за пренасяне HD box
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло1.5 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
Регулиране на обороти
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
-31%