Акумулаторен Ударен Винтоверт Makita TD110DSME , 10.8V
Код: TD110DSME
242.35  / 474.00 лв.
Номер в магазина: 204185
Купи сtbi bank logo
  • 2xBL1040B батерия – 10.8 V , 4.0 Ah
  • DC10SA – зарядно устройство
  • Куфар
ХАРАКТЕРИСТИКА:
  • 6,35 mm шестостенен патронник
  • Макс. затягащ момент: 110 Nm
  • Ударен винтоверт
  • 18 степени на затягащ момент
  • Редуктор с две механични скорости
  • Една LED работна лампа с предварително включване и отложено изключване
  • Регулиране на оборотите чрез спусъка
  • Скоба за колан
Гаранция: 3 години
Захват: 1/4″
Акум.батерия-капацитет: 4 Ah
Въртящ момент: 110.00 Nm
Търговска марка: Makita
Реверс: да
Тегло: 1.00 kg
Регулиране на обороти: да
Тип на машината : Винтоверт акумулаторен
Акум.батерия-тип: Li-Ion
Брой скорости(степени):
Честота на удара: 3500 min-1
Модел: TD110DSME
Акум.батерия-напрежение: 10.8 V
Окомплектовка:
DC10SA – зарядно устройство
Куфар
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло3 кг
Батерии в комплекта
Допълнителни функции
Функции
Капацитет батерия (Ah)
Макс. въртящ момент (Nm)
Марка
Мощност акумулатор (V)
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF1D-0C, 1", 2711Nm
-22%
Акумулаторен гайковерт Milwaukee M18ONEFHIWF1D-0C, 1″,...
Акумулаторен безчетков винтоверт MAKITA, DDF482RFE, 18V, 62Nm
-20%