Акумулаторен сет 2 машини Milwaukee M18FPP2BC-523X 18V
Купи сtbi bank logo
Акумулаторен сет 2 машини Milwaukee M18FPP2BC-523X включва:
1. Акумулаторна нитачка Milwaukee M18 ONEFPRT-0
Предимства:
  •  Машината издърпва до 900 нита с размер на нита 4.8 mm в алуминий или 500 нита с размер 6.4 mm в алуминий с напълно заредена батерия M18™ 2.0 Ah;
  •  ONE-KEY™ разполага и с функция за дистанционно заключване;
  •  Работи с всички батерии MILWAUKEE® M18;
Техническа характеристика:
  • Напрежение: 18V;
  • Тип батерия: Li-ion;
  • Макс. сила на издърпване: 20 000 N;
  • Макс. издърпване на нитове ( M18 2Ah батерия): 900 x 4.8 mm/ 500 x 6.4 mm;
  • Диапазон на диаметъра на нитове: 4.8 – 7.0 mm;
  • Дължина на хода: 30мм;
  • Ниво на звукова мощност:92 dB (A);
  • Ниво на звукова мощност (несигурност): 3 dB (A);
  • Ниво на звуково налягане: 81 dB (A);
  • Ниво на вибрация: 2,5 m / s²;
  • Вибрационна несигурност: 1,5 m / s²;
  • Размери: 317 x 63 x 273 мм;
  • Тегло: 2,5кг;
2. Безчетков винтоверт – бормашина Milwaukee M18 CBLPD-0
Предимства:
  • Безчетков двигател и 2-степенна ръчна скоростна кутия;
  • Малката и лека конструкция позволява отличен контрол на свредлото в тесни пространства;
  • Ударна бормашина / драйвер осигурява въртящ момент от 60 Nm и регулируема скорост от 0-550 и 0-1,800 об. / Мин.;
  • Индикатор за зареждане и LED осветление;
  • Функция за регулиране на оборотите и реверс бутон;
Технически характеристики:
  • Напрежение: 18V
  • Вид на батерията:Li-ion
  • Максимален въртящ момент: 60Nm
  • Капацитет на стоманата (mm): 13
  • Капацитет на дървесината (mm): 52
  • Капацитет на камъка (mm): 16
  • Капацитет на патронника (мм): 13
  • Тегло: 1,8кг
3. Акумулаторни батерии Milwaukee M18 B5 5.0Ah – 1бр
4. Акумулаторни батерии Milwaukee M18 B2 2.0 Ah – 2бр
5.  Бързо зарядно устройство Milwaukee M12-18FC  – 1бр
6. HD box Куфар за инструменти – 2бр
Екипът на Toolsbox.bg
Тегло4 кг
Марка
Мощност акумулатор (V)
Батерии в комплекта
В комплект с
Отзиви
Все още няма отзиви.
Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *
Свързани продукти
Акумулаторен циркуляр Milwaukee M18CCS55-0, безчетков, 18V, 165мм, 4933446223
-40%